info@erbagelektronik.com +90 216 574 15 33
ISO 9001:2015 & Yerli Üretim SertifikalıEnglish
Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikamız

 • 1.Kullanıcılarımız tarafından oluşturulan ve bize sağlanan tüm verileri çalınmaya, tehlikeye atılmaya veya bu politikaya aykırı olarak kullanılmaya karşı korumak.
  2.Kullanıcı tarafından sağlanan (çalışma dosyası gibi) ve kullanıcı tarafından oluşturulan verileri asla mali kazanç veya rekabet avantajı için kullanmayacaktır.
  3.Erbagelektronik.com'da sağlanan tüm kullanıcılarımıza ait dosyalar tamamen gizli tutulacaktır.
  4.Kullanıcılarımızdan hangi verileri topladığımız ve bunlarla ne yaptığımız konusunda şeffaflık sağlamak, üçüncü tarafların kullanıcıların hangi verilerinin erişime açık olduğunu ve hangi amaçla kullanıldığını belirtmek.
  5.Kullanıcılara, verileri korumadaki başarısızlık nedeniyle veya verileri yasal bir makama teslim etme amacıyla, yasal olarak elimizden gelen en geniş ölçüde tehlikeye atılması halinde bilgi vermek.
 • Sizden topladığımız veriler
 • Erbagelektronik.com'da bir hesap açarsanız, e-posta adresinize ve bize sağlamayı seçtiğiniz ek iletişim bilgilerinize erişebiliriz. Bir sipariş verirseniz, siparişin içeriği, teslimat ve fatura adresi bilgilerinin ve siparişle ilgili olarak satış elemanlarımızla veya mühendislik destek ekiplerimizle olabilecek her türlü iletişimin bir kaydını tutarız. Erbagelektronik.com'a giriş yaparak veya girmeden girerseniz, sınırlı bir süre için IP adresinizdeki bir kullanıcının sitedeki sayfaları ziyaret ettiğini biliyoruz kişiselleştirilmiş e-posta yoluyla ve hangi ürünlerin / içeriğin sizin için en yararlı olduğunu görmek için size daha iyi bir değer sunmak için göz attığınız ürünler ve içerikler hakkında veri topluyoruz.
 • Kullanıcılara e-posta gönderme
 • Siparişler verildiğinde, gönderildiğinde veya yerel teslim almaya hazır olduğunda kullanıcılara posta göndeririz. Bir siparişin gönderilmeden önce ödenmesi gerektiğinde veya diğer sorunlar bir siparişi yerine getirmemizi engellediğinde de iletişim kurabiliriz. Yeteneklerimiz dahilinde gizliliklerinin ihlal edilmesi durumunda kullanıcıları bilgilendireceğiz. Örneğin, bir müşterinin hesap bilgilerinin web üzerinde başka bir yerde ifşa edildiğini fark edersek veya bilgileri emniyet teşkilatına ifşa etmek zorunda kalırsak, size hemen sitemizin, ürünlerimizin veya hizmetlerimizin belirli bir yönünü tanıtmak için bir e-posta gönderebiliriz.
 • Erbağ Elektronik ve kullanıcılar arasındaki etkileşim
 • Bize e-posta gönderirseniz, bizimle sohbet ederseniz veya destek için bizi telefonla ararsanız çoğu zaman etkileşimi kaydederiz. Bu eğitim ve denetim amaçlıdır ve müşteriler ile destek personeli arasındaki özel görüşmeler asla üçüncü şahıslara satılmaz veya üçüncü şahıslarla paylaşılmaz (etkileşimi mümkün kılmak için e-posta veya sohbet hizmetimiz gibi bir üçüncü taraf aracının kullanılması dışında).
 • Web sitesi günlüğü hakkında
 • Erbagelektronik.com trafiğini anlamak ve teknik sorunları teşhis etmek için, bireysel web taleplerini kaydediyoruz. Bu günlükler, istek zamanı, bireysel IP adresi, yönlendiren ve kullanıcı aracısı dizelerini içerir. Bu günlükleri 60 güne kadar saklayabiliriz, ancak bireysel olarak tanımlayıcı bilgiler bir hafta sonra gizlenecektir. Dolandırıcılığı önlemek ve kötü niyetli davranışları tespit etmek için, müşteri hesabı oluşturma ve sipariş verme gibi belirli eylemler için IP adreslerini kaydediyoruz. Bu bilgiler en fazla 60 gün sonra otomatik olarak silinir. Yasal işlem gerektirmedikçe, günlük verilerini herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayacağız.
 • Tarayıcı Çerezleri
 • Kullanıcıların "Erbağ Elektronik" hizmetlerine ne zaman giriş yaptıklarını bilmek ve görüntülenen para birimleri ve ürün menülerinin oluşturulması gibi referansları izlemek için "tanımlama bilgileri" kullanıyoruz.
 • Nakliye Sağlayıcıları
 • DHL, EMS, FedEx, UPS, Yurtiçi Kargo, MNG, Aras Kargo gibi üçüncü şahıslar aracılığıyla nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu şirketlere, kargo fiyatlarını belirtmek ve siparişlerin başarılı bir şekilde teslim edilmesi için gereken ölçüde teslimat adresleri, telefon numaraları ve faturalar gönderiyoruz.
 • Ödeme Sağlayıcıları
 • Erbagelektronik.com'da Membrane Switch satın alma ödemeleri İyzico üzerinden yapılır. Erbagelektronik.com'da İyzico kullanırken, kullanıcılar İyzico e-posta adreslerini sağlamalıdır. Kullanıcı daha sonra ödemesini tamamlamak için iyzico.com'a yönlendirilecek ve ardından siparişi tamamlamak için erbagelektronik.com'a yönlendirilecektir. Bir İyzico hesabınız yoksa, kart sahibi adı, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV ve tam fatura adresi dahil olmak üzere kredi kartı verileri, işlenmek üzere bir API aracılığıyla İyzico'a gönderilir. Siparişlerle ilgili detaylar İyzico'a gönderilmez. İşlem tutarı, müşterinin adı, adresleri ve telefon numaraları saklanarak her işlem günlüğe kaydedilir. Erbağ Elektronik'in sunucularında hiçbir noktada kredi kartı verileri saklanmaz.
 • Erbağ Elektronik'in veya Erbağ Elektronik topluluğundan birinin bunu ihlal ettiğini düşünüyorsanız veya Erbağ Elektronik'in genel kullanıcı gizliliği felsefesiyle ilgili endişeleriniz dahil olmak üzere, bu gizlilik politikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen info@erbagelektronik.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Giriş yaparak siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

Devam ederek Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Hesabın yok mu?  Hesap Oluştur

Devam ederek Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.


E-Posta ile hesap oluştur

Zaten hesabınız var mı?  Giriş yap