info@erbagelektronik.com +90 216 574 15 33
ISO 9001:2015 & Yerli Üretim SertifikalıEnglish
Serigrafi Baskı

SERİGRAFİ BASKI

Serigrafi baskı, basılı bir tasarım oluşturmak için mürekkebin şablonlu bir ağ ekranından preslenmesi işlemidir. Bu, pek çok farklı endüstride kullanılan popüler bir tekniktir, bu nedenle bu terimi daha önce hiç duymamış olsanız bile, muhtemelen farkında bile olmadan bir noktada serigrafi baskılı bir ürün kullanmışsınızdır. İşlem bazen serigrafi veya serigrafi baskı olarak adlandırılır, ancak bu adların tümü aynı temel yöntemi ifade eder.

Neden Serigrafi?

Serigrafi tekniğinin bu kadar yaygın olarak kullanılmasının nedenlerinden biri de canlı renkler ve kristal netliğinde baskı üretmesidir. Dijital baskı ile elde edilebilecek olandan daha yoğun renklendirmeye izin verir.

Serigrafi baskının en büyük avantajı, tasarımınızın pantone renklerinin eşleştirilebilmesidir, koyu renkler üzerindeki beyaz kaplama mükemmeldir.

Serigrafi yapmak için pek çok olasılık vardır, hemen hemen her tasarım mümkündür. Ancak tasarımın çok fazla detayı varsa zor olacaktır. Ayrıca tasarımın gradyanları olduğu zaman, serigrafi baskı yapmak mümkün değildir. Bu durumda size spot renk ayrımı imkanı sunuyoruz.

Örnek baskı yüzeyleri

Giriş yaparak siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

Devam ederek Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Hesabın yok mu?  Hesap Oluştur

Devam ederek Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.


E-Posta ile hesap oluştur

Zaten hesabınız var mı?  Giriş yap